YILBAŞINDA EV PARTİSİNİN KEYFİ BAŞKA!

Pzt, 10/12/2012
YILBAŞINDA EV PARTİSİNİN KEYFİ BAŞKA!

2013'e sayılı günler kaldı. Her Aralık ayında olduğu gibi bu yıl da aklımızda tek bir soru var: "Yılbaşında ne yapacağım?"

Dışarı çıkmak istemiyorsan ya da dışarıdaki etkinlikler bu yıl sana çok cazip gelmediyse evde yılbaşı partisi vermeye ne dersin? Aslına bakılırsa yılbaşını evde kutlamak oldukça keyifli. Çünkü müzik seçiminden yemeklere kadar her şey senin zevkine kalmış. Peki, arkadaşlarına nasıl bir yılbaşı partisi hazırlayacaksın?

İŞTE EVDE YILBAŞI PARTİSİ VERMENİN PÜF NOKTALARI!

 

DAVETLİ LİSTESİNİ HAZIRLA!

Kimsenin "Beni çağırmadı!" diye sana darılmasını istemezsin, değil mi? Parti hazırlıklarına başlamadan önce önce bir davetli listesi hazırlamak senin için de kolaylık olacaktır. Hem böylelikle kaç kişinin partine gelebileceğini bilecek ve hazırlıklarını ona göre ayarlayabileceksin.

EVİ SÜSLERE BOĞ!

Yılbaşı yaklaşırken sokakları, caddeleri rengarenk görürsün. Eğer sen de evde parti vermeye niyetlendiysen işte bu yılbaşı ruhunu evine de taşımalısın! Rengarenk balonlar, süsler, konfetiler, Noel Baba şapkaları... Hatta bir yılbaşı ağacı da fena olmaz!

YEMEK, YEMEK TEK İSTEDİĞİM BUYDU!

Tüm gece hatta sabaha kadar sürecek olan yılbaşı partinde arkadaşlarının aç kalmasını istemezsin, değil mi? Küçük küçük kanepeler, börekler, atıştırmalıklar hazırlayıp açık büfe olarak arkadaşlarına sunabilirsin. Tabii içecekleri ve kuruyemişleri de unutmayalım!

SABAHA KADAR DANS!

Bir parti müziksiz geçer mi? Tabii ki hayır! O zaman partiye en çok uyan, en eğlenceli, en oynak bu parti şarkılarına bak. Arkadaşlarına müzik ve dansla dolu bir parti nasıl yapılırmış göster!

SİNEMA KEYFİ YILBAŞINDA DA YAPILIR!

Yılbaşı gecesi televizyonda izleyecek bir şey bulamadın mı? O zaman imdadına bu parti filmleri yetişiyor! Alın cipsleri, patlamış mısırları, koltuklara gömülün, bu özel gecenin tadını çıkarın!

ÇEKİLİYOR, ÇEKİLİYOR! TOMBALA ÇEKİLİYORRR!

Tabii ki bir yılbaşı klasiği olarak tombala! Bu geleneksel oyunu oynarken arkadaşlarınla çok eğleneceksin. Tombala hariç alternatif parti oyunları da var tabii. Onlar da ne diyorsan cevabı burada!

Bütün bunları yaptıktan sonra muhteşem bir yılbaşı partisine imza atacak ve arkadaşlarınla unutulmaz bir yılbaşı geçirmiş olacaksın! Hazırlıklarını yap ve 2012'nin son partisine kendi imzanı at!

MUTLU YILLAR!

Yorum

POPÜLARİTE

4731
stars gencaver