SOSYAL İNTERNET PAKETİ

Sosyal medya bağımlılarına harika haber ! :) 

Facebook + Twitter + 20 MB sadece 7 TL!

YENI SOSYAL yaz 2222’ye gönder!

 

 • Ayda sadece 7 TL’ye, sosyal internet paketin ile Facebook, Twitter hep seninle! Facebook ve Facebook Plus paketi olan abonelerimiz ilk ay ücretsiz olarak, twitter paketi olan abonelerimiz ilk ay 1 TL fark ile sosyal internet paketine geçebilirler !

   
  1. Sosyal İnternet Paketi nedir? Facebook, Twitter ve aylık 20 MB’ın beraber sunulduğu bir internet paketidir.
  2. Nasıl yararlanabilirim? Sosyal İnternet Paketin'i YENİ SOSYAL yazıp 2222’ye göndererek, Turkcell bayilerinden veya müşteri hizmetlerinden satın alabilirsiniz.
  3. Kimler yararlanabilir? Genç ve Genç Plus tarifeli ön ödemeli abonelerimiz Sosyal İnternet Paketi'ni 7 TL’den alabilir. Diğer tarifelerde ön ödemeli ya da faturalı hat sahipleri 7 TL’den bu paketten faydalanabilir. Sadece mevcutta aşımsız ve sınırsız internet paketi olan abonelerimiz bu paketi satın alamazlar.
  4. Ne zaman kullanmaya başlarım? Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsin.
  5. Nasıl ücretlendirilirim? Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook paketine dahil olmayacak. Twitter uygulamaları pakete dahil değildir. Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp calışan uygulama ve içerikler de pakete dahil değildir. Facebook ve Twitter Paketlerinin adil kullanım kotası 500MB’tır. 500MB kullanım kotası dolduğunda, hatta tanımlı başka internet paketi yoksa internet erişim hızı 1Kbps olarak devam edecektir.
 • SSS

  1. Hayır. Bu paket sadece yurtiçi kullanımda gecerlidir. Yurtdışı kullanımları Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  2. Paket 30 gün geçerlidir ve iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.

  3. 30 gün içinde kullanmadığın hakların bir sonraki aya devretmez.

  4. Aşımsız ve limitsiz internet paketlerini satın alamazsın.

  5. Paketini iptal etmek için IPTAL YENI SOSYAL yazıp 2222’ye göndermen yeterli.

  6. Hayır. Paketinden kalan haklarını paketinin bitim tarihine kadar kullanabilirsin.

  7. Numara değişikliğinde abonelik ve hakların yeni numaraya devrolur. Devir ve hat tipi değişikliklerinde hakların devrolmaz, paketin iptal olur.

 

Yorum

POPÜLARİTE

1098364
stars gencaver