İŞTE EN GÜZEL PARTİ ŞARKILARI!

Eğlenmek hepimizin hakkı! Okul, sınav, ödevlerden arada başını kaldırdığında toplan arkadaşlarınla, ister oyun oyna, ister film izle, ister müzik dinle ama mutlaka çılgınca eğlen!

Bir partinin olmazsa olmazı nedir peki? Tabii ki müzik! Peki parti moduna en iyi hangi şarkılar uyar? Hangi şarkılar ile eğlencene eğlence katar, arkadaşlarınla müthiş bir parti geçirebilirsin?

İŞTE PARTİYE UYACAK EN İYİ TÜRKÇE VE YABANCI ŞARKILAR!

 

TÜRKÇE PARTİ ŞARKILARI

BEDÜK - ELECTRIC GIRL:

Bedük'ün şarkıları ile dans etmeden durmak imkansız! Bedük'ün "Electric Girl" şarkısı ile partiye ayrı bir hava katacaksın!

HANDE YENER - KİBİR:

12.12.2012'de yeni albümünü çıkaracak olan Hande Yener, partilerin vazgeçilmez ismi olmaya devam ediyor. Hande Yener'in "Kibir" şarkısı ile yerinde duramayacaksın!

DEMET AKALIN - ROTA:

Giderli 16 albümüyle fırtınalar estirmeye devam eden Demet Akalın'ın en eğlenceli şarkılarından "Rota", partilerin olmazsa olmaz şarkısı!

EGE ÇUBUKÇU - PARTİ İSTANBUL:

Bu yazın kasıp kavuran 'single'ına imza atan Ege Çubukçu, "Parti İstanbul" ile partini şenlendirecek!

TARKAN - AŞK GİTTİ BİZDEN:

Bu sene 20. müzik yılını kutlayan Tarkan'ı partine dahil etmezsen olmaz! Tarkan'ın en eğlenceli şarkılarından "Aşk Gitti Bizden" ile partilemenin tadına varacaksın.

 

YABANCI PARTİ ŞARKILARI:

PITBULL - GIVE ME EVERYTHING:

Dans denince akla ilk gelen isimlerden biri kesinlikle Pitbull. "Give Me Everything" ile partide en iyi dans figürlerini göstermek ise senin elinde!

JENNIFER LOPEZ - ON THE FLOOR:

Daha geçtiğimiz günlerde İstanbul'da verdiği konserlerle aklımızı başımızdan alan Jennifer Lopez'in en eğlenceli şarkılarından "On The Floor" ayaklarını yerden kesecek!

DAVID GUETTA & RIHANNA - WE FOUND LOVE:

Birbirinden ünlü isimlerle yaptığı düetlerle kalbimizi çalan David Guetta'nın Rihanna ile işbirliği "We Found Love" ile çok eğleneceksin.

PSY - GANGNAM STYLE:

2012'ye damgasını vuran "Gangnam Style"sız bir parti olur mu? Olmaz! Arkadaşlarınla Psy'ın at dansını en iyi kim yapıyor yarışması bile yapabilir, eğlencenin dibine vurabilirsin!

LMFAO - PARTY ROCK ANTHEM:

Bu yaza damgasını vuran bir konser varsa o da kesinlikle LMFAO konseriydi. Öyleyse neden bu çılgın adamların "Party Rock Anthem"i ile partiye iyice çılgın bir hava katmıyorsun? Hatta RedFoo gibi giyinerek partiyi daha da eğlenceli bir hale getirebilirsin.

Bu şarkıları nereden mi dinleyeceksin? Tabii ki Turkcell Müzik'ten! Hadi durma aç müziğin sesini, arkadaşlarına parti nasıl yapılırmış göster!

Yorum

POPÜLARİTE

24450
stars gencaver