erdem kinay, proje 2, demet akalin feat erdem kinay, bengu feat erdem kinay, sibel can feat erdem kinay, merve ozbey feat erdem kinay

Ünlü aranjör Erdem Kınay, geçtiğimiz yıl çıkardığı 'Proje' albümü ile hepimizin diline marş olan şarkılar armağan etmiş ve yazımıza renk katmıştı. Demet Akalın, Aynur Aydın, Işın Karaca, Serdar Ortaç gibi pop müziğine yön veren isimlerin yer aldığı albüm büyük ilgi görünce Kınay, bir önceki işinin devamı niteliğindeki 'Proje 2' ile geri döneceğini açıklamıştı. 

Uzun bir süredir stüdyoya kapanan ve yeni şarkılarını 2013 yazına yetiştirmeye çalışan aranjör, albümün çok yakın bir tarihte elimizde olacağının sinyallerini vermekte. Peki Proje 2'de kim var, kim yok? Geçen albümde de olduğu gibi Proje 2'nin açılışını yine başarılı şarkıcı Demet Akalın yapacak. Akalın'ın seslendireceği 'Yalnız Ordusu' isimli parçanın sözleri ise Deniz Erten'e ait.

İlk albümde Duman isimli parçayla büyük ilgi gören Merve Özbey, bu yaz da dinleyeceğimiz isimler arasında. Albümün iki sürpriz ismi ise Sibel Can ve Bengü. Bakalım Kınay, bizi bu yaz hangi şarkılarla eğlendirecek diyor ve hemen Turkcell Müzik'e koşup Erdem Kınay şarkılarıyla coşuyoruz.

Yorum

POPÜLARİTE

3066
stars gencaver