2012'NİN EN İYİ YABANCI ALBÜMLERİ

2012'de hem güldük hem eğlendik, bol bol dans ettik, bol bol da ağladık aslında. Ama yine de hepimiz için güzel bir yıldı ve fonda da hep aynı şarkılar dolandı durdu. Aynı şarkılar çünkü bu sene çıkan albümler o kadar güzeldi ki her sezon, her mevsim bir albüme takılı kaldık. 

Bunları tekrar hatırlamaya ne dersin? İşte 2012'nin en iyi yabancı albümleri burada!

TAYLOR SWIFT - RED

Bu senenin en iyi kadın vokalisti Taylor Swift hem "Red" albümüyle hem de kazandığı ödüllerle, başarısını tekrar kanıtladı.

O zaman bunun üstüne Taylor Swift'i biraz daha yakından tanımaya ne dersin?LANA DEL REY - BORN TO DIE

2012'de öyle bir kadın girdi ki hayatımıza hem tarzıyla hem de şarkılarıyla ayaklarımızı yerden kesti. Bu tabii ki Lana Del Rey'den başkası değil.

Kim mi bu Lana Del Rey? Neden daha önceki yazıları okumuyorsun?

ONE DIRECTION - TAKE ME HOME

Genç kızlar, bu senenin en iyi albümü One Direction'ın albümüydü değil mi? İşte bu yüzden, One Direction'nın bu muhteşem albümünü dinlemen lazım. Bunu da Turkcell Müzik'ten rahatlıkla yapabilirsin!RIHANNA - UNAPOLOGETIC

Bir insan nasıl tüm sene isminden söz ettirir? Tabii ki bu kişi Rihanna ise eğer pek de zor değil! 

Hele bir de "Unapologetic" gibi bir albüm çıkardıysa! Rihanna'yı istersen bir de hayranlarından dinle, tabii hala dinlemediysen.

JUSTIN BIEBER - BELIEVE

2013'de Türkiye'ye de geliyormuş! Daha ne olsun Belieber'lar bu sene kesinlikle sizin senenizdi. Justin Bieber "Believe" de bir o kadar muhteşemdi.PINK - THE TRUTH ABOUT LOVE

Pink o kadar yetenekli bir isim ki aslında diğer albümler kadar çok reklam yapmasa da ya da ismini medyaya karıştırmasa da "The Truth About Love" ile en iyiler listesine girmeyi haketti bile!

ADELE - 21

Adele, bizi bu sene en çok ağlatan şarkıcı oldu ama iyi de yaptı değil mi? 2012 ona hem hüzün hem de sevinç getirdi, bize ise Adele gibi bir sanatçı kazandırdı!GREEN DAY - UNO, DOS, TRES

Bu senenin en iyi albümü de farklı zamanlarda ve üç farklı albüm olarak çıkan "Uno, Dos, Tres"di.

Her zamanki gibi formalarından bir şey kaybetmemiş Green Day üyeleri, bize muhteşem bir albüm ziyafeti yaşattılar.

THE XX - CO-EXIST

Bu grubu belki daha önce çok da fazla duymamış olabilirsin ama mutlaka dinlemen gerekiyor! Özellikle de sen de gizli bir hipster olduğunu düşünüyorsan. The xx tadına doyamayacağın, bu seneye damgasını vuran muhteşem bir grup!ALICIA KEYS - GIRL ON FIRE

Alicia Keys de uzun bir süreden sonra  çıkardığı son albümüyle R&B dünyasını tekrar uyandırdı. Albüm nasıl mı? Tek kelimeyle muhteşem!

Neden Turkcell Müzik'ten dinlemiyorsun?

BU ALBÜMLERLE 2012'NİN EN BOMBA KAMPANYASINI GÖRMEYE HAZIR MISIN PEKİ?

Yorum

POPÜLARİTE

3445
stars gencaver